Divendres 14
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
22:30 La Rotative / La Roue de la Mort Acrobàcia, equilibris França 45' Parc 8 de març
23:15 Circ Xic / Teatre de Funàmbuls Multidisciplinari (Carpa) Catalunya 50' Jardins de Torre Maria
23:30 Cia Espai Dual / Be God Is Música, humor i teatre gestual Catalunya 50' Plaça del Castell
00:30 Isaac Jurado / Imperfecte Màgia Golfa Catalunya 50' Espai Fira
Dissabte 15
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
11:00 Cia El que ma queda de teatre / Els secrets de Mr Stromboli Humor, clown, màgia Catalunya 45' Passeig C
12:00 Cia Los Herrerita / Circ a les Golfes Taller de Circ Catalunya 120' Passeig D
12:30 Circ Xic / Teatre de Funàmbuls Multidisciplinari (Carpa) Catalunya 50' Jardins de Torre Maria
16:30 Escola de Circ Trampoline 2000 / Allez Hop Mà a mà, contorsió, acrobàcia França 40' Germans Sitjar
17:00 Cia Guan Lu / La dona canó Titelles de fil Catalunya 25' Raval, 7 - aforament limitat
17:30 Cia Pepa Plana / Suite Clown Catalunya 40' Passeig C
17:30 Cia Alta Gama / Adoro Clown, acrobàcia i bicicleta Catalunya / Argentina 45' Pl. Ajuntament
18:00 Mencho Sosa / Football Show Malabars i Futbol Argentina 45' Pl. Jacint Verdaguer
18:00 Cie le Petit Monsieur / Deux Secondes Gestual Humor França 30' Plaça Major
18:30 Indaco Circus / Rechazos y caídas Circ contemporani Itàlia 40' Pl. Benet Mercader (Pietat)
18:30 Varuma Teatro / Espectáculo Mínimo Equilibris Andalusia 45' Passeig B
18:30 Circ Xic / Teatre de Funàmbuls Multidisciplinari (Carpa) Catalunya 50' Jardins de Torre Maria
18:30 Cia Guan Lu / La dona canó Titelles de fil Catalunya 25' Raval, 7 - aforament limitat
18:30 Pau Portabella / Instants Circ contemporani Catalunya 25' Germans Sitjar
18:45 Circ Pistolet / Quan no tocàvem de peus a terra Equilibris verticals, acrobàcies i llançaments Catalunya 15' Passeig C
19:00 Capitan Maravilla / El sorprenent Mr. Wonderthing Clown, malabars i màgia Madrid 45' Espai Fira
19:15 Zirkus Morsa / Le fin demain Circ i teatre França 40' Escoles Velles
19:15 Cia Pepa Plana / Suite Clown Catalunya 40' Passeig C
19:30 Cie le Petit Monsieur / Deux Secondes Gestual Humor França 30' Plaça Major
19:45 Cia Alta Gama / Adoro Clown, acrobàcia i bicicleta Catalunya / Argentina 45' Pl. Ajuntament
20:00 Circ Pistolet / Quan no tocàvem de peus a terra Equilibris verticals, acrobàcies i llançaments Catalunya 15' Passeig C
20:00 Cia Guan Lu / La dona canó Titelles de fil Catalunya 25' Raval, 7 - aforament limitat
20:00 Circ Xic / Teatre de Funàmbuls Multidisciplinari (Carpa) Catalunya 50' Jardins de Torre Maria
20:00 Escola de Circ Trampoline 2000 / Allez Hop Mà a mà, contorsió, acrobàcia França 40' Germans Sitjar
20:15 Varuma Teatro / Espectáculo Mínimo Equilibris Andalusia 45' Passeig B
20:30 Mencho Sosa / Football Show Malabars i Futbol Argentina 45' Pl. Jacint Verdaguer
20:30 Indaco Circus / Rechazos y caídas Circ contemporani Itàlia 40' Pl. Benet Mercader (Pietat)
20:30 Zirkus Morsa / Le fin demain Circ i teatre França 40' Escoles Velles
23:00 La Trócola / Emportats Acrobàcia, malabars València 45' Plaça del Castell
23:00 Rojo Telón / Soy ellas Trapezi i tela País Basc 50' Parc 8 de març
00:30 The Opposite Hand / Una ilusión de la Golconda Dansa vertical i poesia visual Catalunya 20' Plaça del Castell
01:00 Toni Cayena / Concert Música Catalunya 90' Espai Fira
Diumenge 16
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
10:30 Dracs Txiquis / Tamborinada Percussió i cultura popular Catalunya 30' Pl. Benet Mercader (Pietat) - Passeig
11:00 Cia Sabanni / Amb P de pallasso Clown Catalunya 60' Passeig C
12:00 Tallers de circ Viu i Riu / Taller de Circ Taller Catalunya 120' Passeig A
12:30 Circ Xic / Teatre de Funàmbuls Multidisciplinari (Carpa) Catalunya 50' Jardins de Torre Maria
16:30 Escola de Circ de La Bisbal d’Empordà / Resum número Escola Circ 2016-2017 Multidisciplinari Catalunya 45' Passeig D
17:15 Escola de Circ Trampoline 2000 / Taller i demostració d’acrobàcies Thumbling per a nens i adolescents França 45' Passeig D
17:15 Máximo Óptimo / Mínimo Pésimo Malabars, clown, monocicle Madrid 50' Pl. Carreras Dagas
17:30 Cia Guan Lu / La dona canó Titelles de fil Catalunya 25' Raval, 7 - aforament limitat
17:30 Mr. Spark / El Misteri de l’Interior Clown, multidisciplinari Catalunya 30' Pl. Benet Mercader (Pietat)
18:00 Cia Du’k’to i C&C Cia / In-confort Dansa, acrobàcia i trapezi Catalunya 55' Parc 8 de març
18:15 Circo e Dintorne / The Black Blues Brothers Acrobàcia, equilibris i música Itàlia 25' Plaça Major
18:15 Mr. Toons / Circonstancia Malabars i humor Dinamarca 45' Passeig C
18:15 Edu Manazas / Fuera de stock Màstil xinès, rebot i funambulisme Saragossa 45' Pl. Jacint Verdaguer
18:30 Cia Guan Lu / La dona canó Titelles de fil Catalunya 25' Raval, 7 - aforament limitat
18:45 Cia Eia / Espera Acrobàcia, circ contemporani Catalunya 40' Escoles Velles
18:45 Madame Gaüc / Work in Progress Bàscula / Equilibri Catalunya 20' Espai Fira
19:00 Capitan Maravilla / El sorprenent Mr. Wonderthing Clown, malabars i màgia Madrid 45' Germans Sitjar
19:00 The Lol Brothers / Rock’n Roll Circus Shows Roda, acrobàcia, malabars i rock Canadà 45' Pl. Ajuntament
19:00 Máximo Óptimo / Mínimo Pésimo Malabars, clown, monocicle Madrid 50' Pl. Carreras Dagas
19:30 Mr. Spark / El Misteri de l’Interior Clown, multidisciplinari Catalunya 30' Pl. Benet Mercader (Pietat)
20:00 Cia Guan Lu / La dona canó Titelles de fil Catalunya 25' Raval, 7 - aforament limitat
20:00 Mr. Toons / Circonstancia Malabars i humor Dinamarca 45' Passeig C
20:15 Circo e Dintorne / The Black Blues Brothers Acrobàcia, equilibris i música Itàlia 25' Plaça Major
20:30 Máximo Óptimo / Mínimo Pésimo Malabars, clown, monocicle Madrid 50' Pl. Carreras Dagas
20:30 The Lol Brothers / Rock’n Roll Circus Shows Roda, acrobàcia, malabars i rock Canadà 45' Pl. Ajuntament
20:30 Edu Manazas / Fuera de stock Màstil xinès, rebot i funambulisme Saragossa 45' Pl. Jacint Verdaguer
20:30 El último veneno / Concert Música Catalunya 90' Espai Fira
20:30 Cia Eia / Espera Acrobàcia, circ contemporani Catalunya 40' Escoles Velles
20:45 Cia Du’k’to i C&C Cia / In-confort Dansa, acrobàcia i trapezi Catalunya 55' Parc 8 de març
23:00 Tresperté / Oopart Multidisciplinar Andalusia 60' Plaça del Castell
* Programació provisional. Poden canviar tant els horaris com els espais on es facin els espectacles.
Aquest lloc web fa servir cookies. Si hi segueix navegant considerarem que n’està acceptant el seu ús. Més informació sobre les cookies