Dimecres 15
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
22:30 Jorge Albuerne/José Luis Redondo / Accions Dements Mastil / Performance Catalunya 45’ Jardins de Torre Maria
Dijous 16
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
22:30 Les Dudes / Let’s do this! Multidisciplinar Canadà 45’ Plaça Major
Divendres 17
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
22:30 Le P’tit Bras / L’Odeur de la Sciure Trapezi amb vol França 60’ Plaça del Castell
23:40 Redondo&Albuerne&Pose&Rosés / Cabaret Canalla Màstil xinès, acrobàcia, equilibris i malabars Catalunya 50’ Passeig B
23:40 Les Dudes / Let’s do this! Multidisciplinar Canadà 45’ Plaça Major
00:00 Cia. Vol Dement / Cadàver exquisit Quadrant rus Catalunya 50’ Plaça Carreras Dagas
00:30 Las XL / Abandónate Mucho Música i teatre Catalunya 50’ Espai Fira
Dissabte 18
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
11:00 Cia La Bleda / Tut_Turutut La Princesa! Clown (infantil) Catalunya 55' Passeig C
12:00 Viu i Riu / Gran Taller de Circ Taller de circ Catalunya 120’ Passeig A
12:30 Esperit + Pau Blanco / Esperit Música Catalunya 60' Espai Fira
12:30 Brunitus / Había Una Vez (Historias con diábolos) Diàbolo Argentina 45’ Passeig B
17:00 Cia. Ganso / Walkman Clown Euskadi 55’ Passeig B
17:30 Maintomano / Ekilibuá Equilibris Lleó 45’ Ajuntament
18:15 Cie. Yi Fan / Cridant sense fer massa soroll Corda fluixa França 45’ Plaça Pietat
18:15 Lady Cocktail / Les filles du 2ème Trapezi Bèlgica 45' Jardins de Torre Maria
18:30 Piky Potus / El sombrero desiquilibrado Malabars/Clown Argentina 45’ Pella i Forgas
18:30 Las Polis / Las Polis Clown itinerant Catalunya 55’ Germans Sitjar
19:00 Afro Jungle Jeegs / In total Control Acrobàcia Kènia 30' Plaça Major
19:00 Cia. En Diciembre / Purpusii Roda cyr i màstil xinès Catalunya 40' Escoles Velles
19:00 Cia. Vol Dement / Cadàver exquisit Quadrant rus Catalunya 50’ Plaça Carreras Dagas
19:00 Cia. Ganso / Walkman Clown Euskadi 55’ Passeig B
19:30 Las Cossas Nostra / Las Cossas Nostra Show Hula hoop / Malabars Austràlia / Sevilla 45' Les Voltes d'en Galí
19:45 Cia. Hotel Iocandi / Esquerdes Escala d'equilibris, aeris i música en directe Catalunya 45' Plaça Jacint Verdaguer
20:00 Maintomano / Ekilibuá Equilibris Lleó 45’ Ajuntament
20:00 Guillem Alba&All-In-Orchestra / Marabunta Clown i música Catalunya 60’ Passeig C
20:15 Piky Potus / El sombrero desiquilibrado Malabars/Clown Argentina 45’ Pella i Forgas
20:30 Afro Jungle Jeegs / In total Control Acrobàcia Kènia 30' Plaça Major
20:45 Lady Cocktail / Les filles du 2ème Trapezi Bèlgica 45' Jardins de Torre Maria
23:00 Cie. Acrobarouf / Scratch Bàscula, màstil xinès Bèlgica 45’ Parc Infantil 8 de març
23:00 Circ Pistolet / Incert Multidisciplinar Catalunya 60’ Plaça del Castell
23:45 Gregory Wollny / Gregory Wollny Clown Alemanya 45' Passeig B
00:15 Cia. Hotel Iocandi / Esquerdes Escala d'equilibris, aeris i música en directe Catalunya 45' Plaça Jacint Verdaguer
01:00 Los Sobrinos / Concert Música Catalunya 90’ Espai Fira
Diumenge 19
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
10:30 Dracs Txiquis / Percussió Percussió Catalunya 30’ Passeig C
11:00 Orelles de Xocolata / Avui Fem Rock Música Catalunya 60’ Passeig C
12:00 La Perdiu Spencer / Vermuts musicals Música Catalunya 60’ Espai Fira
12:00 Los Herrerita / Circ a les Golfes Taller de circ Catalunya 120’ Passeig A
12:30 Xarop Clown / Le petit cabaret du Xaropclown Clown (infantil) Catalunya 30’ Passeig B
16:30 Espai Escola / Escoles de Circ Multidisciplinar Catalunya 40' Plaça Jacint Verdaguer
17:30 Circ Home Idea / 1 Circ de Llibres Circ (infantil) Catalunya 45’ Escoles Velles
18:15 Gran Dimitri / El Gran Dimitri Clown i Circ Andalusia 45’ Germans Sitjar
18:15 Cia. Trespertè / Aquí sobra uno Equilibris i acrobàcia Granada 50’ Ajuntament
18:30 Cie. Yi Fan / Cridant sense fer massa soroll Corda fluixa França 45’ Plaça Pietat
19:00 Las Polis / Las Polis Clown itinerant Catalunya 55’ Pl. Llibertat
19:30 Circ Home Idea / 1 Circ de Llibres Circ (infantil) Catalunya 45’ Escoles Velles
19:30 Animal Religion / Tauromàquina Equilibris / Acrobàcia Catalunya 50' Plaça Carreras Dagas
19:30 Gregory Wollny / Gregory Wollny Clown Alemanya 45' Plaça Major
19:45 Circ Bover / Vincles Multidisciplinar Illes Balears 55' Parc Infantil 8 de març
19:45 Albuerne&Redondo&Yildor / Cabaret Canalla II Bicicleta acrobàtica Catalunya/Suïssa 40' Passeig B
19:45 Cirque Hirsute / Les Butors Acrobàcia / Aeri França 45’ Passeig D
20:30 Bubble Street Cirkus / Bubble Street Cirkus Malabars i equilibris Itàlia 45’ Passeig A
20:30 Las Cossas Nostra / Las Cossas Nostra Show Hula hoop / Malabars Austràlia / Sevilla 45' Pella i Forgas
20:30 Cia. Trespertè / Aquí sobra uno Equilibris i acrobàcia Granada 50’ Ajuntament
20:30 Gran Dimitri / El Gran Dimitri Clown i Circ Andalusia 45’ Germans Sitjar
21:00 C.O. I Els Montgrons / Concert Música Catalunya 60' Espai Fira
23:00 Col·lectiu La Persiana / Violeta Multidisciplinar Catalunya 60’ Plaça del Castell
* Programació provisional. Poden canviar tant els horaris com els espais on es facin els espectacles.
Aquest lloc web fa servir cookies. Si hi segueix navegant considerarem que n’està acceptant el seu ús. Més informació sobre les cookies