Dissabte 15
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
18:40 Kiki / Kiki Malabars Catalunya 10' L'Escut
18:40 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' Escalipatxo
18:40 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' Restaurant Mondo
19:00 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' Els Indians
19:00 Lepuant / Lepuant Clown Catalunya 10' Ca La Pilar Dumingu
19:00 Cia. Uno Más / Cia. Uno Más Equilibri mà a mà Catalunya 10' Cafeteria El Castell
19:00 Amèlia / Amèlia Hula-hoop Austràlia 10' Flanagan's
19:00 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' Restaurant Mondo
19:00 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' Cafeteria Bisbal Park
19:00 Mr. Spark / Mr. Spark Equilibri, gest Catalunya 10' Cafè Bouquet
19:00 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' Divinum
19:25 Amèlia / Amèlia Hula-hoop Austràlia 10' Mar de Tasmània
19:25 Cia. Uno Más / Cia. Uno Más Equilibri mà a mà Catalunya 10' L'Escut
19:25 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' Els Indians
19:25 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' Pastisseria Cant Font
19:25 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' Cafeteria El Castell
19:25 Kiki / Kiki Malabars Catalunya 10' Flanagan's
19:25 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' Restaurant Mondo
19:45 Lepuant / Lepuant Clown Catalunya 10' Mar de Tasmània
19:45 Mr. Spark / Mr. Spark Equilibri, gest Catalunya 10' Els Indians
19:45 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' Pastisseria Cant Font
19:45 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' Divinum
20:10 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' Mar de Tasmània
20:10 Lepuant / Lepuant Clown Catalunya 10' L'Escut
20:10 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' Ca La Pilar Dumingu
20:10 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' Escalipatxo
20:10 Kiki / Kiki Malabars Catalunya 10' Cafeteria Bisbal Park
20:10 Amèlia / Amèlia Hula-hoop Austràlia 10' Cafè Bouquet
20:10 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' Divinum
20:30 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' L'Escut
20:30 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' Pastisseria Cant Font
20:30 Mr. Spark / Mr. Spark Equilibri, gest Catalunya 10' Escalipatxo
20:30 Cia. Uno Más / Cia. Uno Más Equilibri mà a mà Catalunya 10' Cafeteria Bisbal Park
20:30 Kiki / Kiki Malabars Catalunya 10' Cafè Bouquet
20:50 Mr. Spark / Mr. Spark Equilibri, gest Catalunya 10' Ca La Pilar Dumingu
20:50 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' Escalipatxo
20:50 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' Cafeteria El Castell
20:50 Amèlia / Amèlia Hula-hoop Austràlia 10' Flanagan's
20:50 Lepuant / Lepuant Clown Catalunya 10' Cafeteria Bisbal Park
Diumenge 16
Hora Companyia / Espectacle Tipus Nacionalitat Durada Lloc
18:40 Kiki / Kiki Malabars Catalunya 10' Mar de Tasmània
18:40 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' L'Escut
18:40 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' Els Indians
18:40 Amèlia / Amèlia Hula-hoop Austràlia 10' Pastisseria Cant Font
18:40 Pau Portabella / Pau Portabella Gest, clown Catalunya 10' Cafeteria El Castell
18:40 Pau Portabella / Pau Portabella Gest, clown Catalunya 10' Flanagan's
18:40 Lepuant / Lepuant Clown Catalunya 10' Cafeteria Bisbal Park
18:40 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' Divinum
19:00 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' Mar de Tasmània
19:00 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' L'Escut
19:00 Cia. Uno Más / Cia. Uno Más Equilibri mà a mà Catalunya 10' Els Indians
19:00 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' Pastisseria Cant Font
19:00 Amèlia / Amèlia Hula-hoop Austràlia 10' Ca La Pilar Dumingu
19:00 Pau Portabella / Pau Portabella Gest, clown Catalunya 10' Cafeteria Bisbal Park
19:00 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' Cafè Bouquet
19:00 Lepuant / Lepuant Clown Catalunya 10' Divinum
19:25 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' Mar de Tasmània
19:25 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' L'Escut
19:25 Kiki / Kiki Malabars Catalunya 10' Pastisseria Cant Font
19:25 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' Ca La Pilar Dumingu
19:25 Amèlia / Amèlia Hula-hoop Austràlia 10' Escalipatxo
19:25 Lepuant / Lepuant Clown Catalunya 10' Cafè Bouquet
19:25 Pau Portabella / Pau Portabella Gest, clown Catalunya 10' Divinum
19:45 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' L'Escut
19:45 Kiki / Kiki Malabars Catalunya 10' Ca La Pilar Dumingu
19:45 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' Escalipatxo
19:45 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' Cafeteria Bisbal Park
19:45 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' Cafè Bouquet
20:10 Pau Portabella / Pau Portabella Gest, clown Catalunya 10' Mar de Tasmània
20:10 Carles Mag / Carles Mag Màgia Catalunya 10' Cafeteria El Castell
20:10 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' Flanagan's
20:10 Jordi Romero / Jordi Romero Clown Catalunya 10' Cafeteria Bisbal Park
20:30 Lepuant / Lepuant Clown Catalunya 10' Els Indians
20:30 Gerard Somrius / Gerard Somrius Malabars, clown Catalunya 10' Cafeteria El Castell
20:30 Amèlia / Amèlia Hula-hoop Austràlia 10' Flanagan's
20:30 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' Cafè Bouquet
20:30 Kiki / Kiki Malabars Catalunya 10' Divinum
20:50 Lepuant / Lepuant Clown Catalunya 10' Pastisseria Cant Font
20:50 Cia. Uno Más / Cia. Uno Más Equilibri mà a mà Catalunya 10' Ca La Pilar Dumingu
20:50 Cronopia Contorsiones / Cronopia Contorsiones Contorsió, acrobàcia Argentina 10' Escalipatxo
* Programació provisional. Poden canviar tant els horaris com els espais on es facin els espectacles.
Aquest lloc web fa servir cookies. Si hi segueix navegant considerarem que n’està acceptant el seu ús. Més informació sobre les cookies